Eksperci finansowi - Doradca.co.pl - niezależny doradca finansowy

Dla kogo najtańsze prywatne ubezpieczenia zdrowotne?

Notus kredyty gotówkowe

Pogarszająca się sytuacja gospodarcza powoduje, że żyjmy w niepewności. Niedostateczna gotowość na zachodzące w otoczeniu zmiany powoduje, że nasza codzienność jest podszyta niepokojem. W tej sytuacji, tak jak każdy, co najmniej przeciętnie inteligentny człowiek dążymy do zrozumienia otoczenia, przyswajania informacji i nowoczesnych technologii, a także nabywania nowych umiejętności. Dopiero teraz, kiedy narasta w nas poczucie zagrożenia niesionego przez niewiadomy i trudny do przewidzenia rozwój kryzysu gospodarczego w skali makro i skali mikro jesteśmy bardziej skłonni dbać o zdrowie. W gruncie rzeczy dopiero teraz dociera do naszej świadomości fakt, że to od zdrowia zależy, czy sprostamy codziennym wyzwaniom i problemom, a także odpowiedzialności za naszą rodziny i dzieci.

Może już najwyższy czas, aby przyjrzeć się słabym perspektywom leczenia w ramach NFZ i podjąć wreszcie decyzję o wykupieniu prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego za stosunkowo niewielką składkę miesięczną dostępną dla przeważającej liczby Polaków. Pojęcie „stosunkowo niewielka składka” można rozumieć jako kwota nie wyższa niż składka obowiązkowa. Większość ofert indywidualnych z zakresu ubezpieczeń zdrowotnych kalkulowana jest z uwzględnieniem wieku i płci osoby przystępującej do ubezpieczenia. Ta praktyka, oraz fakt znaczących zmian, które wejdą w życie od dnia 1 stycznia 2013r. powinna zachęcić do zawierania umów ubezpieczenia w ostatnich miesiącach bieżącego roku szczególnie mężczyzn. W tym okresie kalkulacja składki ze względu na płeć będzie zdecydowanie niższa, więc najlepiej nie odkładać już dłużej tej decyzji.

Aktualnie na naszym rynku pojawiają się atrakcyjne oferty ubezpieczenia, dostosowane coraz bardziej do potrzeb i oczekiwań klientów niezadowolonych z konieczności kilku a nawet kilkunastomiesięcznego oczekiwania w kolejkach do świadczeń NFZ. Na szczególne wskazanie zasługuje oferta „Pełnia Zdrowia POLMED”. Ubezpieczenie ze składką 59 zł miesięcznie jest kierowane do mieszkańców największych polskich aglomeracji, którzy bez względu na wiek i płeć uzyskają dostęp do poszukiwanych podstawowych i specjalistycznych usług medycznych nie tylko o charakterze ambulatoryjnym, ale nawet szpitalnym. Oferta jest całkowicie nowym i nowoczesnym produktem Towarzystwa Ubezpieczeń Signal Iduna Polska. Wprowadzana jest pilotażowo od 1 listopada 2012r. w 16 polskich miastach w ramach dalekowzrocznej strategii wiodącego w Europie ubezpieczyciela, który z doświadczeniem i adekwatnie do sytuacji ocenia zarówno stan publicznej służby zdrowia, jak też kondycję zdrowotną i zagrożenia chorobowe naszego społeczeństwa. Celem nadrzędnym jest przełamanie dość dużej oporności każdego z nas, do ponoszenia dodatkowych kosztów za komfort dostępu do szybkiej pomocy medycznej w placówkach o najwyższym standardzie. Przecież powszechnie wiadomo, że koszt pojedynczej prywatnej wizyty lekarskiej to minimum 80-100 zł. W tym zestawieniu ryczałtowa wysokość składki miesięcznej jest praktycznie symboliczna, a więc także dostępna dla osób w przeciętnej, a nawet dość słabej sytuacji finansowej.

Warto jak najszybciej zastanowić się nad korzyściami posiadania prywatnej polisy zdrowotnej, która jest adresowana dla osób od 1 do 65 roku życia. Szczegółowe informacje oraz ogólne warunki ubezpieczenia (o.w.u.) dostępne są na stronie internetowej ubezpieczyciela oraz u współpracujących z nim pośredników ubezpieczeniowych, których jest coraz więcej w całej Polsce.

Sprawdź najnowsze porównania:
kredyty hipoteczne porównanie grudzień 2018
kredyty gotówkowe porównanie grudzień 2018
konta osobiste porównanie grudzień 2018
lokaty bankowe porównanie grudzień 2018
karty kredytowe porównanie grudzień 2018

Porównywarka kredytów hipotecznych Notus
KONTAKT Z EKSPERTEM NOTUSZOSTAW NUMER ODDZWONIMY
+