ING Bank Śląski Online

Historia ING Banku Śląskiego sięga roku 1989 kiedy w grudniu rozpoczyna swoją działalność Bank Śląski w Katowicach. Demokratyczne przemiany ustrojowe oraz wprowadzenie w Polsce wolnego rynku doprowadzają już w grudniu tego samego roku do przekształcenia banku państwowego w spółkę akcyjną a następnie zaledwie w przeciągu czterech lat istnienia pozwalają na wprowadzenia akcji Banku Śląskiego na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych.

We wrześniu 2001 po przejęciu większości akcji przez ING zmienia się nazwa na ING Bank Śląski, która funkcjonuje do dnia dzisiejszego. Przez lata swojej owocnej działalności ING Bank Śląski dokładnie doprecyzował swoją strategię, której głównym celem jest dalszy rozwój oraz utrzymanie stabilnej pozycji na tle konkurencyjnych instytucji finansowych, które świadczą usługi bankowe na terenie naszego kraju poprzez ofertę zintegrowanych produktów przy zachowaniu przyjaznego dla klienta banku.

ZAPYTAJ O KREDYT

ING Bank Śląski wnioski online o otwarcie konta osobistego, konta firmowego, oficjalne formularze kontaktowe dotyczące kredytu mieszkaniowego i gotówkowego: