mBank Online

Pojawienie się na polskim rynku finansowym mBanku, pierwszej wirtualnej instytucji finansowej rozpoczęło etap wprowadzania innowacyjnej usługi bankowej, która bazuje na wykorzystaniu sieci internetowej oraz telefonii komórkowej w zarządzaniu swoimi finansami.

Propozycja bankowej usługi elektronicznej jaką oferuje mBank jest odpowiedzią na potrzeby współczesnego społeczeństwa, które ceniąc swój czas oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne żywo zainteresowane jest współpracą z wirtualnym bankiem. Elektroniczna usługa bankowa gwarantuje swobodne zarządzanie swoimi finansami przez dwadzieścia cztery godziny na dobę a telefoniczni konsultanci finansowi służą klientom fachową poradą oraz pomocą.

mBank od początków rozpoczęcia swojej działalności na terenie naszego kraju zdobył zaufanie ponad 2,7 miliona klientów i poszerzył swoją działalność oferując swoje usługi w Czechach oraz na Słowacji.

ZAPYTAJ O KREDYT W TYM BANKU

mBank wnioski bankowe online – złóż wniosek o kredyt hipoteczny, gotówkowy lub załóż konto przez Internet bez wychodzenia z domu: