Eksperci finansowi - Doradca.co.pl - niezależny doradca finansowy

W ING zawnioskujesz o kredyt hipoteczny przez Internet

Notus kredyty gotówkowe

Chociaż jeszcze kilka lat temu, udzielenie kredytu za pośrednictwem Internetu wydawało się niemożliwe, dziś możemy wnioskować o pożyczkę nie wychodząc z domu. Mimo, że jeszcze kilka lat temu pożyczanie pieniędzy przez Internet, kojarzyło się głównie z chwilówkami, obecnie niektóre banki również dają taką możliwość.

Do tego typu obsługi klienta przekonuje się coraz więcej banków, to bardzo wygodne rozwiązanie, z pewnością coraz więcej instytucji będzie decydować się na wprowadzenie tego typu usług. Obecnie za pośrednictwem Internetu można wnioskować o kredyt hipoteczny między innymi w ING Banku Śląskim. Ten bank umożliwił wnioskowanie o kredyt hipoteczny przez Internet, także można złożyć dokumenty nie wychodząc z domu. Oczywiście nie oznacza to, że nie będziemy musieli osobiście stawić się w oddziale banku, ale w tym wypadku formalności jest po prostu mniej. W zasadzie wystarczy tylko jedna wizyta w celu podpisania umowy kredytowej (jeżeli nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie). Możliwość dopełnienia formalności on-line to duża zmiana i ułatwienie dla osób, które chcą wziąć kredyt na zakup nieruchomości.

Wniosek złożysz bez wychodzenia z domu

ING Bank Śląski jako pierwszy zdecydował się na wprowadzenie możliwości złożenia wniosku kredytowego za pośrednictwem sieci, dzięki temu jest duża szansa, że tym tropem pójdą pozostałe instytucje bankowe. Zdalna obsługa klientów w branży finansowej to nie tylko wyższy komfort dla klienta, ale również oszczędność czasu, którego niestety mamy coraz mniej. Chociaż nikt nie spodziewał się tak szybkich zmian na rynku finansów, możliwość zdalnego wnioskowania o kredyt mieszkaniowy jest już dostępna.

Pomoc dedykowanego doradcy

Decydując się na wnioskowanie o kredyt hipoteczny za pośrednictwem Internetu, możemy liczyć na pomoc dedykowanego doradcy, który będzie czuwać nad całym procesem. Możemy skorzystać z jego pomocy za pośrednictwem systemu Moje ING, mailowo, przez czat lub telefonicznie.

Do banku tylko na podpisanie umowy

Niezbędne dokumenty są przesyłane do banku za pośrednictwem poczty elektronicznej lub systemu Moje ING. Decyzja o przyznaniu kredytu również wydawana jest w sposób zdalny, w ten sposób wystarczy tylko jedna wizyta w banku w celu podpisania umowy kredytowej, jeżeli otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź.

Możliwość wnioskowania o kredyt hipoteczny online to bez wątpienia bardzo nowoczesna i wygodna forma starania się o dodatkowe pieniądze na zakup nieruchomości. Chociaż obecnie nie wszystkie instytucje bankowe mają w swojej ofercie tego typu usługi, z biegiem czasu z pewnością każdy bank będzie umożliwiał taką formę składania wniosku kredytowego.

Sprawdź najnowsze porównania:
kredyty hipoteczne porównanie maj 2022
kredyty gotówkowe porównanie maj 2022
konta osobiste porównanie maj 2022
lokaty bankowe porównanie maj 2022
karty kredytowe porównanie maj 2022

Porównywarka kredytów hipotecznych Notus