Pekao SA Online

Historia Pekao SA rozpoczyna się ponad osiemdziesiąt lat temu. Przez tak długi okres swojej działalności instytucja ta należąca do największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala odczytywać aktualne potrzeby społeczeństwa i wprowadzać na rynek nowatorskie produkty, które spełniają oczekiwania każdego klienta.

Przez lata swojej działalności Pekao SA stało się liczącą marką nie tylko na krajowym ale również europejskim rynku bankowym. Rozbudowana sieć oddziałów bankowych jedynie w naszym kraju wynosi ponad tysiąc placówek co ułatwia dostęp klientów do oferowanych produktów. Czekają na nich również ponad cztery tysiące bezpłatnych bankomatów by zapewnić swobodną możliwość wypłaty gotówki. Pekao SA oferuje ponadto swoim klientom nowoczesne, mobilne kanały dystrybucji oraz kontaktu z bankiem.

ZAPYTAJ O KREDYT

Wnioski bankowe Pekao SA dotyczące kredytu gotówkowego i hipotecznego znajdują się w kalkulatorze kredytu gotówkowego oraz kalkulatorze kredytu hipotecznego, natomiast wnioski bezpośrednie do pozostałych produktów znaleźć można tutaj: